המכשיר הכי פעיל בקיץ -מכשיר אשראי

הקיץ הגיע וכולנו ממתינים בציפייה לסיילים הגדולים.

 

כמו בכל קיץ כל הרשתות והחנויות הגדולות יוצאות במבצעים גדולים לקראת הקיץ ומפתות המוני קונים לבוא אליהן, לשלוף את כרטיס האשראי ולהעביר אותו במכשיר אשראי בקופה.

 

אם גם את או אתה נוהגים מדי קיץ לשחוק כל מכשיר אשראי ברדיוס הקרוב לאיזור המגורים שלך, כדאי לך להמשיך לקרוא את הכתבה עד סופה.

 

בכדי שכל מכשיר אשראי לא ישחק לגמרי בקיץ הקרוב מקניות מיותרות חשוב לזכור מספר כללים לפני שיוצאים לשופינג בין מבצעי הקיץ הרבים.

 

אחד הכללים החשובים ביותר לפני שנו יוצאים לחגיגת הקניות המטורפת של הקיץ, הוא תכנון.

תכנון טוב לפני הקניות יוכל להוזיל לנו את הקניות בחצי מהסכום ואף יותר.

 

רב הקניות שאנו עושים כאנו מסתנוורים מהנחות הקיץ והמבצעים, הם קניות מיותרות שקורות באופן ספונטני על הדרך, רק כי ראינו וזה מוצא חן בעינינו, מוסרחים כרטיס למוכרת והיא מעבירה אותו במכשיר אשראי ורק כשאנו מגיעיןם הביתה ומבינים איזה סכום הוצאנו עושים חשבון נפש ומבינים שחצי מהדברים שקנינו היו מיותרים לגמרי.

 

אם כך, תכננו מה אתם רוטצים לקנות לפני צאתכם לסיילים. שבו עם דף ועט וכיתבו מה הייתם מעוניינם לרכוש ועשו סדר עדיפות לרכישות שלכם. כתבו את שלושת הפריטים החשובים ביותר שתרצו ואיזה סכום הייתם מוציאים על שלושתם יחד.

 

תכננו מהו הסכום שאותו אתם לא מוכנים לעבור היום בקניות. כתבו לעצמכם עוד פריטים שתרצו לקנות אם ישאר לכם תקציב לכך והכניסו לחשבון גם קניה אחת לא מתוכננת.

 

בצורה זו, כשתגיעו לשופינג המיוחל, תוכלו להתמקד בראש ובראשונה בשלושת הדברים הראשונים שתכננתם לקנות. אם ישאר בידיכם עוד תקציב המשיכו הלאה בקניות גם לפריטים הנוספים.

 

אתם תראו כבסוף יום הקניות תרוויחו המון. תגיעו הביתה בדיוק עם הפריטים שהכי רציתם לקנות ואולי אפילו עם יותר מכך בסכום שלא עולה על הסכום שהקצבתם לעצמכם לאותה הקניה.

 

באופן זה, כולם יצאו נשכרים מהקניה שלכם. מכשיר אשראי אחד או יותר לא נשחק מהעומס, חשבון הבנק שלכם עמד בשלום ובגבורה במסע רכישות הסיילים החמים ואתם יצאתם מרוצים ונהנים.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *