המכשיר שעושה לנו את העבודה – קורא כרטיסים מגנטי

שתי חברות יצאו לדרך בים בם בום. כל אחת מצויידת בארבעה כרטיסי אשראי בערך בים בם בום.

זהו השיר שזימזמנו לנו שתינו, שתי חברות טובות בדרכנו לשופינג לקראת הקייץ.

 

בכל קיץ אנחנו יוצאות לקניות מצויידות בכרטיסי אשראי ונכונות גדולה למלא את הידיים בשלל שקיות ופריטים חדשים שימשו אותנו ואת משפחתנו לחודשים הקרובים.

 

בכל חנות שנעבור, קורא כרטיסים מגנטי הולך לעבוד קשה ציינה חברתי ואני הסכמתי בחיוך, כי כך אכן קורה בכל מסע קניות שכזה שאנו עושות יחד. היחידים שעובדים קשה במסע מפרך זה, הם הרגליים שלנו וקורא כרטיסים מגנטי. כל השאר זו לא עבודה זה עונג.

 

אין הנאה גדולה לטעמי מלעבור בין מדפים עמוסים בשלל בגדים ופריטים אחרים, לבחון כל בגד ובגד, לצאת ולהכנס לתאי המדידה, להביט במראה בעצמי בעיניים נוצצות ולצעוק בינגו כשהבגד מתאים לי בדיוק והוא בהחלט הפריט שאותו חיפשתי ועליו חלמתי. משם הדרך לקורא כרטיסים מגנטי בקופה היא קצרה מאוד.

 

את הארנק שלי הכנתי בעוד מועד בבית לפני צאתי למסע הקניות הזה. אחד הדברים היותר כבדים אצלי בתיק הוא הארנק שעמוס בשלל דברים מלבד כסף.

יש בו אינספור כרטיסים, כרטיסי אשראי, כרטיסי קופת חולים של כל המשפחה שאני תמיד נלחמת בהם ומתבלבלת ביניהם לפני שאני מעבירה אחד מהם בקורא כרטיסים מגנטי בפתח הכניסה לקופת החולים. וכמובן פנקס שיקים והרבה מאוד מסמכים, קבלות, תלושים ועוד ועוד.

 

ישבתי לפני היציאה , רגע לפני שחברתי למסע הקניות אספה אותי, מיינתי את כל הקבלות ואת אלו שאני כבר לא צריכה זרקתי, את אלחו שחשוב לשמור תייקתי בקלסר.

מיינתי גם את הכרטיסים שלי. כרטיסי ביקור השארתי בבית ורק כרטיסי אשראי שיעבדו קשה היום בשופינג וישחקו בקורא כרטיסים מגנטי מספר פעמים כך אני מקווה, לקחתי עימי.

קצת כסף קטן לשתיה ומשהו קל לחטוף לאכול בין חנות לחנות. כי הרי גם חשוב למלא מצברים בדרך.

קניות זה הרי דבר מעייף וגם פינוק קטן של קפה ומאפה חייב להחזיק אותנו במשך הקניות, כי לפי עניות דעתי אין טעם לבזבז זמן בבית קפה כשאפשר להעביר עוד כרטיס בקורא כרטיסים מגנטי באחת מהחנויות.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *